تاریخ ارسال : 96/11/10


خرید لیزر الکساندرایت

تفاوت قیمت لیزر الکساندرایت کره ای و آمریکایی در چیست؟

به طور کلی لیزر الکساندرایت به دلیل نوع سورس به کار رفته و نیز تکنولوژی دستگاه نسبت به لیزر های دیگر از قیمت بالایی برخوردارند. اما این همه تفاوت قیمت بین لیزرهای الکساندرایت کره ای و آمریکایی به چه دلیل است. آیا قیمت بالا تر نشان از کیفیت بالا تر دارد؟

در این مقاله سعی داریم تا به این سوال پاسخ دهیم.

خرید لیزر الکساندرایت

همانطور که ذکر شد راد یا سورس به کار رفته در لیزر الکساندرایت دارای قیمت بالای است و نیز گفته شد یکی از مهمترین بخش های دستگاه لیزر الکساندرایت همان راد دستگاه می باشد. جالب است بدانید راد بسیاری از دستگاههای کره ای از جمله لیزر الکساندرایت نابلکس در امریکا ساخته می شود و کمپانی هایی در امریکا هستند که به طور تخصصی سورس الکساندرایت تولید می کنند. حتی شرکت های سازنده لیزر الکساندرایت هم خود سورس را تولید نمی کنند و از شرکت های مذکور خریداری می نمایند. پس تا اینجای کار تفاوتی بین لیزر الکساندرایت کره ای و آمریکایی نیست.

عامل اصلی به وجود آورنده تفاوت قیمت در این لیزر ها در دو چیز است. یکی هزینه ساخت و دیگری هزینه واردات این دستگاهها.

هزینه ساخت: در ارتباط با هزینه ساخت همین نکته کافی است که دستمزد کارهای فنی در امریکا بسیار بالاتر از دستمزد در کشورهای کره ای است. به همین دلیل بسیاری از شرکت های امریکایی بخشی از کارخانه جات خود را به چین منتقل نمودند.

هزینه واردات: پر واضح است که هزینه های حمل و نقل و گمرکی برای واردات لیزر الکساندرایت و دیگر کالا ها از کره بسیار کمتر از امریکا می باشد. به همین دلیل می بینیم افزایش قیمت خودروهای کره ای بسیار کمتر از خودرهای امریکایی و اروپایی می باشد. از طرفی کشور امریکا ایران را تحریم نموده و این خود عامل بزرگی در زیادی قیمت لیزر الکساندرایت امریکایی می باشد.

از مباحث فوق نتیجه می گیریم که همیشه قیمت بالا نشان از کیفیت بیشتر نیست. پس با انتخاب یک لیزر الکساندرایت کره ای با کیفیت می توان در هزینه ها صفه جویی نمود.

قیمت لیزر الکساندرایت

نویسنده : مهندس احسان کرمی

 


ارسال دیدگاه


طراحی سایت طراحی سایت

لیزر الکساندرایت

لیزر دایود

قیمت لیزر دایود
قیمت لیزر الکساندرایت

خرید لیزر دایود

خرید لیزر الکساندرایت