تاریخ ارسال : 96/08/14


خرید لیزر دایود

پیشرو طب پرشیا
در این مقاله تصمیم داریم تا به بررسی لیزر دایود و لیزر الکساندرایت و نیز تفاوت های لیزر دایود و لیزر الکساندرایت بپردازیم.مبحث لیزر موهای زائد در سالهای اخیر به یکی از مبحث های داغ و پرطرفدار تبدیل شده است و تا حد زیادی توانسته مراجعین را از شر موهای زائد خلاص کند. اما با پیشرفت تکنولوژی و به بازار امدن لیزر های مختلف این سوال مطرح می شود که بین لیزر دایود و لیزر الکساندرایت کدامیک بهتر است و همچنین تفاوت های این دو لیزر در کجاست.خرید لیزر دایود

1- لیزر دایود دارای طول موج 808 یا 810 نانومتر می باشد در حالیکه لیزر الکساندرایت دارای طول موج 755 نانومتر است. اولین تفاوت این دو لیزر از این جا شروع می شود. اما تفاوت بین طول موج لیزر دایود و لیزر الکساندرایت چه تاثیری بر کارایی آن دارد.

2- با نگاهی به نمودار عمق نفود بر حسب طول موج به راحتی در می یابیم که عمق نفوذ لیزر دایود از لیزر الکساندرایت بیشتر است و از این رو انرژی لیزر راحت تر به فولیکول مو می رسد.

3- اگرچه عمق نفوذ لیزر دایود از لیزر الکساندرایت بیشتر است اما با نگاهی به ضریب جذب ملانین بر حسب طول موج به راحتی در می یابیم که لیزر الکساندرایت بالاترین ضریب جذب ملانین را در بین لیزر موهای زائد دارد و از این جهت جذب ملانین توسط لیزر الکساندرایت بهتر از لیزر دایود صورت می پذیرد.

لیزر دایود

4- بالا بودن ضریب جذب در لیزر الکساندرایت باعث می شود که پس از کار با این لیزر رنگ پوست روشن تر هم گردد و این موضوع برای مراجعین دارای جذابیت می باشد.

5- نکته بعدی تفاوت در نوع کار با این دو لیزر است. لیزر الکساندرایت نیازی به ژل ندارد و با فاصله مشخصی از پوست شات می زند. در حالیکه لیزر دایود باید بر روی سطح پوست قرار گیرد.

6- لیزر الکساندرایت برای تحریک راد خود از لامپ استفاده می نماید در حالی که لیزر دایود را میدان rf تحریک مینماید و نیازی به تعویض لامپ ندارد.

7- به دلیل اینکه سورس لیزر دایود درون هندپیس قرار دارد این لیزر از لیزر الکساندرایت سبک تر بوده و قابلیت حمل بالاتری دارد.

8- از لیزر الکساندرایت می توان برای رفع لکه های پوستی و ضایعات پیگمانته هم استفاده نمود این در حالیست که در لیزر دایود این قابلیت کمتر مشهود است.

البته اخیرا لیزرهایی تحت عنوان لیزر الکس-دایود هم به بازار عرضه شده که در مقاله دیگری به شرح این موضوع خواهیم پرداخت.لازم به ذکر است تمام سیستم های فوق توسط شرکت پیشرو طب پرشیا با بالاترین کیفیت و خدمت وارد می گردد.

پیشرو طب پرشیا

نویسنده: مهندس احسان کرمی


ارسال دیدگاه


طراحی سایت طراحی سایت

لیزر الکساندرایت

لیزر دایود

قیمت لیزر دایود
قیمت لیزر الکساندرایت

خرید لیزر دایود

خرید لیزر الکساندرایت