تاریخ ارسال : 96/09/09


خرید لیزر دایود

می دانیم که طول موج لیزر دایود برای رفع موهای زائد 808 نانومتر و طول موج لیزر الکساندرایت 755 نانومتر می باشد. بین دو طول موج 755 و 808 نانومتر دو تفاوت اساسی وجود دارد مورد اول تفاوت در عمق نفوذ آن ها و مورد دوم تفاوت در میزان جذب ملانین است.
بدین ترتیب که ضریب جذب ملانین در طول موج 755 نانومتر بالاتر بوده اما در مقابل عمق نفوذ در طول موج 808 نانومتر بیشتر است. داشتن ضریب جذب بالا و عمق نفوذ زیاد هر کدام دارای مزایایی می باشد. به عنوان مثال از لیزرهای با عمق نفوذ بالا در رفع موی زائد برای افرادی که پوست تیره تر دارند استفاده می شود و لیزر 755 نانومتر اثر بخشی فوق العاده ای در پوست های روشن تر خواهد داشت.
لیزر دایود ویکینی با داشتن دو هندپیس 755 و 808 نانومتر از مزایای دو لیزر بهره برده و قابلیت درمان طیف وسیعی از مراجعین لیزر موهای زائد را داراست.
از طرفی با ترکیب دو لیزر در جلسات درمانی برای مراجعین می توان اثر بخشی درمان لیزر موهای زائد را بسیار بالاتر برد.

خرید لیزر دایود

لیزر دایود Vikini دارای دو مد قدرتمند FDP وDP2 میباشد که در مد FDP سرعت دستگاه تا 10 هرتز بالا رفته و درد بیمار را به حداقل می رساند. این در حالیست که مد DP2 یا همان مد SHRمی تواند یک شات را به حداکثر 7 پالس تقسیم نماید و باعث افزایش کارایی به شکل چشمگیری شود. دستگاه لیزر دایود VIKINI دارای کولینگ تماسی بسیار قدرتمندی است که در هنگام کار از اپیدرم محافظت می کند و امکان درمان تهاجمی تر را فراهم می نماید.

امکان انتخاب هندپیس:

اگرچه لیزر دایود ویکینی امکان نصب دو هندپیس را دارد اما خریدار می تواند مطابق با نیاز خود دستگاه را به صورت تک هندپیس تهیه نماید. افزون بر این امکان خرید و نصب هندپیس دوم هم در هر زمان وجود دارد.

خرید لیزر دایود - دستگاه دایود

لیزر دایود ویکینی مورد تایید کشورهای اروپایی و دارنده استاندارد CE و همچنین دارنده تاییدیه از سازمان غذا و داروی آمریکا FDA می باشد. علاوه بر این بسیاری از مراکز و پزشکان عزیز در سراسر ایران مهر تایید بر این لیزر قدرتمند نهاده اند.

لیزر دایود- خرید لیزر دایود

منوی دستگاه VIKINI دارای دو مد Easy و Pro می باشد. مد Easy قابلیت انتخاب تیپ پوستی و ضخامت مو را دارا بوده و کاربری بسیار آسانی دارد. در حالیکه مد  Pro توسط کاربر تنظیم می گردد.

سرعت بالای 10 شات در ثانیه و نیز انرژی بالای تحویل شده به پوست سبب می شود تا بتوان قسمت پشتی بدن را در زمان کمتر از 5 دقیق لیزر نمود

دستگاه لیزر دایود VIKINI با بالاترین توان 800 وات و استفاده از لنز متمرکز کننده که اتلاف انرژی را به حداقل میرساند، و نیز کولینگ قدرتمند دستگاه علاوه بر اثر بخشی بالا، ایمنی زیادی هم  برای بیمار به همراه خواهد داشت.

لیزر دایود ویکینی محصول کمپانی قدرتمند ایلودای کره جنوبی می باشد و هم اکنون در کشور عزیزمان ایران توسط شرکت پیشرو طب پرشیا نمایندگی انحصاری ایلودا قابل تهیه می باشد.

نویسنده : مهندس احسان کرمی


ارسال دیدگاه


طراحی سایت طراحی سایت

لیزر الکساندرایت

لیزر دایود

قیمت لیزر دایود
قیمت لیزر الکساندرایت

خرید لیزر دایود

خرید لیزر الکساندرایت