تاریخ ارسال : 97/08/07


لیزر دست دوم

چرا باید قبل از خرید دستگاه دست دوم با شرکت وارد کننده مشورت نمود؟

در این مقاله سعی داریم نکاتی کاربردی برای خرید دستگاههای دست دوم در اختیار پزشکان محترم قرار دهیم که به خرید مطمئن آنها کمک خواهد نمود.

پیش از خرید حتما با شرکت اصلی فروشنده دستگاه تماس گرفته و از مشاوره آن ها استفاده نمایید. مشاوره شرکت اصلی وارد کننده دستگاه از چند نظر حائز اهمیت میباشد که در ذیل به آن اشاره خواهد شد:

الف- کارشناسان شرکت وارد کننده بیش از هر شخص دیگری به دستگاهها تسلط داشته و می توانند بهترین ارزشگذاری را برای دستگاه داشته باشند.

ب- تاریخچه تمام دستگاهها در ارتباط با تعداد تعویض قطعات ، تعویض لامپ در لیزر الکساندرایت و میزان واقعی کارکرد دستگاه در لیزر های دایود و مواردی از این قبلی در شرکت موجود می باشد.

ج-خدمات شرکت تنها به خریدار اصلی ارائه می گردد و چنانچه دستگاه واگذار گردد ارائه خدمات منوط به انتقال قرار داد در شرکت می باشد که البته به صورت رایگان توسط شرکت پیشرو طب پرشیا انجام می گیرد.

د- چنانچه دستگاه مورد معامله در شرکت وارد کننده بدهی داشته باشد خدماتی دهی به دستگاه تا پرداخت تمام بدهی صورت نمی گیرد. پس بهتر است قبل از خرید از میزان بدهکاری فروشنده اطلاع یابید که در آینده در دریافت خدمات با مشکل مواجه نگردید.

ه- با مشاوره از شرکت و بررسی کد محصول توسط شرکت می توان از قاچاق نبودن دستگاه اطمینان حاصل نمود.

? لازم به ذکر است شرکت پیشرو طب پرشیا به طور کاملا رایگان مشاوره جهت خرید دستگاههای دست دوم شرکت میدهد.


ارسال دیدگاه


طراحی سایت طراحی سایت

لیزر الکساندرایت

لیزر دایود

قیمت لیزر دایود
قیمت لیزر الکساندرایت

خرید لیزر دایود

خرید لیزر الکساندرایت