تاریخ ارسال : 97/01/19


هندپیس فرکشنال

همانطور که می دانید لیزر الکساندرایت با طول موج 755 نانومتر دارای بالاترین جذب ملانین می باشد. یعنی ملانین یا همان رنگدانه، پرتو لیزر الکساندرایت را بیش از باقی لیزرها جذب میکند. از طرفی می دانیم ملانین علاوه بر مو در پوست افراد هم وجود دارد. در واقع درصد وجود ملانین باعث تیرگی یا روشنی پوست افراد می گردد.

اما کاربرد لیزر الکساندریت در جوانسازی چیست؟ اصولا تمام اموری که به بهبود و شفافیت پوست مربوط شود در حیطه جوانسازی قرار می گیرد. همچنین می دانیم که لکه های پوستی در اثر تجمع ملانین در یک ناحیه ایجاد می شود. پس اگر بتوانیم این تجمع ملانین را از بین ببریم لکه پوستی را از بین برده ایم. اینجا کاربرد لیزر الکساندریت در جوانسازی اشکارتر می شود.

لیزر الکساندرایت چون جاذب ملانین است میتواند در لکه های پوستی نفوذ کرده و لکه مورد نظر را از بین ببرد به شرطی که از انرژی کافی برخورار باشد. یکی از بهترین لیزر های الکساندرایت که به دلیل انرژی بسیار بالا  علاوه بر رفع موی زائد در جوانسازی کار برد دارد لیزر الکساندرایت نابلکس می باشد. البته برخی لیزر الکساندرایت نابلکس را نوبلکس هم می گویند. اما اسم انگلیسی آن Noblex می باشد. نماینده انحصاری این دستگاه شرکت پیشرو طب پرشیا می باشد. نوبلکس یا نابلکس دارای هندپیس مخصوص جوانسازی می باشد که به هندپیس فرکشنال معروف است. در مقاله بعد در باره لیزر الکساندریت فرکشنال نابلکس (نوبلکس) صحبت خواهیم نمود.

شرکت پیشرو طب پرشیا نمایندگی انحصاری دستگاه لیزر نابلکس Noblex می باشد.

 

نویسنده: مهندس احسان کرمی


ارسال دیدگاه


طراحی سایت طراحی سایت

لیزر الکساندرایت

لیزر دایود

قیمت لیزر دایود
قیمت لیزر الکساندرایت

خرید لیزر دایود

خرید لیزر الکساندرایت